Dlouho jsem odolával prosbám o zavedení rubriky videa, na kterou ostatně ani nemáme na webu kapacitu. V okamžiku kdy jsem prosbám podlehl a rozhodl se udělat rubriku formou odkazů na zahraniční stránky - u nás by byly jen české popisky a případně náhledy, se situace vyřešila nečekaně naprosto jinak. Nechával jsem vše nezveřejněné až do okamžiku kdy bude jisté, že se vše podařilo a je funkční. (Poslední dobou věčně něco slibuji a často je pak problém to splnit).

    Takže nyní Vám nastíním co se před časem stalo. Ozvala se Winky, která provozuje web http://www.harry-bradavice.wz.cz s tím, že od prázdnin přesouvá své stránky na adresu http://www.harry-bradavice.com. Vypadá to sice trochu jako reklama, ale zaslouženě a hned vysvětlím proč.

    Winky patří také mezi fanoušky telenovely Ošklivka Betty a nový prostor bude mít pravděpodobně až do prázdnin nevyužitý. Protože jej nechce, až do té doby nechat zahálet. Rozhodla se založit a provozovat do doby než bude prostor potřebovat, stránky zaměřené na videa a snad i hudbu telenovel Ošklivka Betty a Ecomoda. Nejde o žádný malý projekt o tom svědčí skutečnost, že údajně nepůjde o pár MB, ani pár desítek, ale rovnou několik stovek MB videí. Samozřejmě vše je ve španělštině, ale na druhou stranu máte možnost slyšet originální dabing.

 

Určitě jste zvědaví kde najdete web, který provozuje Winky

takže zde je odkaz na naše sesterské stránky

-= KLIKNI ZDE =-