Natalia Ramírez

 

Natalia Ramírez Arana se narodila  3.srpna 1967 v Bogotě. K hraní se dostala přes hudbu, která je její velkou vášní. Vystupovala v různých pěveckých pořadech pro amatérské zpěváky. Nejznámějším z nich je asi Telectrónico Musical (1982). Během svého dětství a dospívání chodila na sborový zpěv a také navštěvovala lidovou konzervatoř.  

Po studiu na střední škole se dostala na univerzitu, kde studovala reklamní obor. V době studia nazpívala několik reklamních spotů a spoustu hudby pro komerční účely.

 

Její první telenovelou byla v roce 1988 Quieta Margarita, kde hrála po boku známého herce Luise Eduarda Aranga. Tato role kombinovala herectví se zpěvem.  

 

Po dokončení studia začala pracovat jako výkonná účetní v jedné reklamní agentuře. Zanedlouho v roce 1990 si ji vybral Alí Humar pro svou telenovelu No juegues con mi vida, kde si Natalia zahrála s Miguelem Varonim, se kterým se později ještě setkala v telenovele Inseparables.

 

Ještě ve stejném roce natáčela El Pasado No Perdona, kde byl režisérem Alfredo Tappan. V tomto seriálu Natalia hrála s Celmirou Luzardo (Catalina Angel z Ošklivky Betty) a s Maríou Eugeniou Parrou. Se stejným režisérem později natočila i La Vida Secreta de Adriano Espeleta, zde hrála s hercem Luisem Fernandem Hoyem, který hrál v této telenovele bratry - dvojčata.

 

Kromě toho ještě Natalia hrála v divadelní hře Soprendidas, se kterou se dostala až do Španělska. Je to komedie, která vypráví o skupině jeptišek.

 

V roce 1992 hrála spolu s venezuelským zpěvákem Yordanem v seriálu Mi Unica Verdad, ve kterém také poznala herce - svého dnes už bývalého manžela Luise Fernanda Montoyu. Vzali se v Milanu (v Itálii), kde spolu nějakou dobu žili. Po čase se vrátili do Kolumbie, kde se jim narodila dcera Gabriela, které je dnes už osm let.

Zanedlouho se vrátila před televizní kamery a natočila telenovely: Lucerito (1994) a Si Nos Dejan (1995).

 

Po svém rozvodu v roce 1996 natočila seriál Las Ejecutivas a potom v roce 1998 El Amor es Más Fuerte. Ale asi nejvíce se proslavila v roce 1999 rolí Marcely Valencii v telenovele Yo soy Betty la fea (Ošklivka Betty).

 

Herečka žije spolu se svou dcerou a přítelem Rickym Diazem, se kterým už chodí čtyři roky a v říjnu 2003 plánují svatbu, v městečku Hollywood blízko od Miami (USA). V současné době je spolu s rodinou v Argentině, kde právě natáčí se svou velmi dobrou kamarádkou z Ošklivky Betty - Lornou Paz (Patricia Fernandez) a s dalšími hlavně ekvádorskými herci sitcom Doctor Amor.

 

 

Pár zajímavostí o Natalii:

 

Věk: 37 let

 

Dobré vlastnosti: Je upřímná, temperamentní, má smysl pro humor a také je velice přátelská.

 

Špatné vlastnosti: Má velice dominantní povahu (je Lev), ale naučila se ji mít pod kontrolou.

 

Oblíbená barva: Černá

 

Jak ráda spí: ”Spím ráda bez pyžama a s co nejméně oděvy na sobě”.

 

Kterou část svého těla má nejradši: Oči

 

Jaká je v lásce: ”Jsem oddaná a velice vášnivě zamilovaná”

 

Její zbraně při svádění…: Chytrost a mimika

 

Její splněný sen: Potlesk a radost diváků, když hraje na jevišti

 

Její zatím nesplněný sen: Možnost zpívat na hudebním festivalu