Armando (Mario) po první hádce:

    Naše neshody, rozepře a nepochopení nejsou ničím jiným, než důkazem toho, že Tě miluji.

                         S pozdravem Armando

 

 

Betty pro Armanda:

    Lásko, ta hluboká noc byla tragická a méně krásná, když Tvůj obří klíč zazpíval v mém panenském zámku. Ve stínu našeho první spojení se otevřela brána a po tom stínu zbyla skvrna lásky a čistoty. To všechno ozařovaly plamínky Tvých žhavých očí, Tvé suché rty pily z mé bezedné číše. A když Ty ses probudil na mém polštáři, Tvá vůně a Tvá nestoudnost mě toužebně vzrušily. Směju se, když Ty se směješ, a zpívám, když ty zpíváš.

                            Delmira Agustini

 

 

Armando (Mario) pro Betty k narozeninán:

    Dovršila si další rok svého života, ale je to jen první ze spousty dalších, které prožijeme spolu.

                         Všechno nejlepší Armando

 

 

Armando (Mario) pro Betty po prvním milování:

    Mnoho nocí jsem strávil s mnoha ženami, ale jen jednu noc s tou pravou, jen jednu noc se svoji láskou. Být spolu s Vámi bylo pro mě potvrzením, že potřebujete i moje tělo. Teď jsme spojeni v jediné dimenzi, vy i já jedno jsme. A já jen musím doufat, že toto fantastické spojení se zase brzy uskuteční. Doufám, že znovu nastane noc, v níž se budeme opět milovat.    

 

 

Armando (Mario) pro Betty před návštěvou Adriany Arboledové:

    Když si srdce vybere nějakou ženu, kterou chce milovat, vede ho nejen její vůně, vůně její kůže nebo city, které jí předává to tlukoucí srdce, srdce si také umí vybírat kolegyni, přítelkyni, které se sejdou v jedné jediné ženě, kterou pak miluje. To, že mohu počítat s Tvou solidaritou, s Tvým pochopením, s Tvou pomocnou rukou, ze mě dělá toho nejjistějšího a nejšťastnějšího muže na této zemi.

                        Armando     

 

 

Armando (Mario) pro Betty, tohle přáníčko už si, ale Betty přečetla v balíčku od Maria:

    Včera v noci se mi o Tobě zdálo a bylo to, jako by si ležela po mém boku. Vzbudil jsem se s touhou být s Tebou.

                        Pusinku Armando

 

 

Armando pro Betty po nevydařené akci u Adriany Arboledové:

    Cítím, že jsi tak vzdálená, tak zvláštní. Stále ještě nemůžu pochopit, jak to, že Ti bylo tak jedno, že nám nevyšla naše noc, protože já tím přišel o další skvělý večer. Chci tě, mému tělu se po Tobě stýská a nevydržím to až do dalšího týdne, abychom si tu naši noc vynahradili.

                    Pusinku Armando

 

 

Armando pro Betty po večeru v Meson de San Diego:

    Byla to moc krásná noc, už dlouho jsme spolu takovou nestrávili. Cítit znovu Tvé polibky, hladit Tvé tělo, znovu po Tobě toužit, to všechno mě vrátilo zase na zem a vyvedlo z té zoufalosti, do které si mě ponořila. Nevím, proč si ode mě utekla, ale cítím se šťastný, protože jsem se ráno probudil s vůní Tvých rtů na ústech.