EPIZODA - 31

Armando se Betty ptá, zda je schopná se o Ecomodu celých čtrnáct dní starat. Ta mu odpoví, že ano a aby byl v klidu.

 

V zasedačce, kde se zatím všichni sešli, Armando oznámil, že podnik povede po dobu jeho nepřítomnosti Betty. Patricie požádá Armanda o dovolení, aby si na těch čtrnáct dní mohla vzít dovolenou. Armando je v šoku a zakáže jí to, protože ji tu bude Betty potřebovat. Děvčata z klubu se těší, jak si dají dobrou pečínku z krásné sekretářky. Marcela slíbí Hugovi, že v zahraničí koupí potřebný materiál na svatební šaty. S Armandem se domluví, že si dojdou na oběd a hned pojedou na letiště. Armando si jde pro své věci do kanceláře. Tam si Betty sní zase jeden ze svých snů. Loučí se v objetí s Armandem a říkají si, jak se jim bude po druhém stýskat.  Probere ji telefon Marcely, která se ptá, zda Armando už jde. Betty popřeje Armandovi hodně štěstí a ten odchází.

 

Marcela, na chodbě, se domlouvá s Patricií na společném obědě ve čtyřech. Mario se vymluví, že potřebuje vyřídit ještě jednu důležitou věc před odletem a loučí se s Patricií. Armando ho podpoří ve lži. Patricie se svěří Marcele, že ji Mario miluje, což rozesměje Armanda. V soukromí poprosí Marcelu, aby se Patricii vymluvila a na oběd šli sami.

 

Aura Maria se omluví děvčatům, že na oběd je již pozvaná přítelem a odchází na schůzku s Mariem. V hotelu se pomilují a ona chce vědět, zda jejich vztah bude pokračovat. Mario se vyhne odpovědi, vymluví se na hodiny a odchází.

 

Po obědě se děvčata vracejí do Ecomody a čekají na Auru Mariu na recepci. Poté společně jdou za Betty. Zastaví je Patricie a vyhrožuje jim výpovědí. Děvčata se jí jen smějí a nevšímají si jí. U Betty si postěžují, jak jim Patricie vyhrožuje. Zatím přichází Gutiérrez a dává všem výpověď. Betty se ohradí, že jim dovolila, aby na recepci počkaly než přijde a Aura Maria tak nemá důvod k výpovědi. Nechá si k sobě zavolat Patricii a dá jí spousty úkolů. Patricie jí řekne, že to není její práce, ale práce Betty a tak Betty požádá Sandru, zda by jí mohla pomoci protože sekretářka, které to dala za úkol, se na to necítí. Patricie se poleká možnosti výpovědi a odchází splnit dané úkoly.

 

 

Po čase:

 

Je den výplaty. Patricie se shání po svém šeku. Sofie jí řekne, že se stala závada na systému a Patricii nepomůže ani to, když si postěžuje Gutiérrezovi.

 

Do Ecomody přijíždí Hugo společně se třemi modelkami. Má své poznámky na krásu zdejších sekretářek a žádá Sofíu, aby udělala smlouvu pro přítomné modelky, protože je potřebuje na zkoušky. Ta si je vědoma toho, že pan Armando přikázal nepřijímat drahé modelky na zkoušky a tyto drahé jsou. Ptá se Betty, co má dělat a ta jí řekne, aby se držela příkazu pana Armanda.

 

Betty si nechá od Sandry přinést prodejní zprávy a když Armando volá, jak to v podniku šlape, tak ho žádá, aby se co nejdříve vrátil zpět. Patricii poručí, aby zamluvila Armandovi i Mariovi letenky hned na druhý den ráno. Ta se těší, že se zase vše vrátí do starých kolejí a ona dostane svůj šek.

 

Sofía dojde za Hugem, aby mu řekla, že na příkaz Armanda tyto modelky nepřijme, protože jsou drahé. Ten se rozčílí a jde s modelkami vše vyřídit k Betty. U ní taky nepochodí. Modelky se domluví, že počkají na návrat Armanda. Patricie se Betty posmívá, že od rána, kdy se Armando vrátí se z ní opět stane Popelka.

 

Betty po práci odchází domů a ptá se Nicolase, jak si dnes vedli na burze. Tatínek žádá Nicolase, aby uvolnil telefonní linku a chce vysvětlení, co to vlastně dělají. Betty tatínkovi vysvětlí, že tak trošku přes internet obchodují. Tatínek se zajímá, zdali alespoň něco vydělají. Betty mu řekne, že něco málo ano. Tatínek odchází a Nicolas se Betty ptá, proč mu neřekne pravdu. Však z částky 160 milionů pesos, již k dnešnímu dni mají celých 200 miliónů. Betty mu odpoví, že by se tatínek ptal kde sebrali zmíněné peníze a pak by ji zabil.

 

Ráno přijíždí Betty do práce v nových šatech, s kyticí a dárky na zkrášlení Armandovy kanceláře. U vchodu se setkává s modelkami a říká jim, aby počkaly před Ecomodou na Armanda.

 

V Ecomodě na Armanda čeká doktor Contreras, zástupce banky ve které má Ecomoda otevřený účet. Patricie se ho ihned ujímá a chová se k sekretářkám jako ředitelka firmy. Říká mu, že ona je pověřena vést jednání s lidmi za nepřítomnosti pana Armanda. Betty vystupuje z výtahu a doktor Contreras se s ní upřímně vítá a žádá zda by mohl mluvit právě s ní. Betty požádá Patricii, aby jim do zasedačky přinesla kávu, rozdá kolegyním úkoly a poprosí hosta, aby na ní chvilku počkal, než si něco ověří. Sandra přinese Betty nejčerstvější prodejní zprávy a ta pak odchází taky do zasedačky. Contreras Betty svěřuje, že Ecomoda po prvé nesplnila své závazky se svými splátkami a on má proto pochyby. Betty ho uklidní se slovy, že přehlídka a proces výroby je zdlouhavý a ona se zaručí, že dohlédne, aby vše s bankou uvedli do pořádku.

 

Armando s Mariem přijíždějí do Ecomody. U vchodu se na ně vrhnou modelky a stěžují si na Betty, že je nechce přijmout. Armando jim slíbí, že hned jak zjistí co se ve firmě děje si promluví. Přicházejí do firmy a Patricie se vítá s Mariem. Říká mu, že dnes je to právě měsíc, co jí Mario požádal, aby spolu začali žít a tak si musejí promluvit. Armando, Maria volá aby si pospíšil a přichází do kanceláře, kde jim Betty dává k přečtení prodejní zprávy. Armando v nich listuje a vidí, že stav prodeje je více než špatný. Otočí se na Betty a ptá se jí, jak si jeho firmě vede. Ta mu odpoví, že dobře a co potřebuje. Armando odpoví „Zadlužit se u Vás“.

 

 

EPIZODA - 32

 

Mario se ptá Armanda, zda si je jistý, že se chce u Betty zadlužit a má svůj názor, že by měli chvíli počkat jestli se prodej nezlepší. Armando chce po Betty, aby si nechala donést šekovou knížku z domova. Ta volá domů Nicolasovi a ten jí slíbí, že jí knížku přinese. Betty mu vysvětlí, na co ji potřebuje.

 

Armando s Mariem se hádají o stavu prodeje. Za nimi do kanceláře vtrhne Patricie a chce mluvit s Armandem. Stěžuje si, jak jí Betty dávala práci, kterou vždy dělala ona, musela obsluhovat hosty, Klub jí jediné zadržel výplatní šek a kdyby na to přišlo musela by Betty česat tu její hřívu. Armando se na Patricii rozčílil, jestli si myslela, že do práce bude chodit odpočívat a jestli hned nezmizí poručí Betty, aby chtěla učesat hřívu. Betty, která přišla během rozhovoru škodolibě na Patricii, potají aby ji viděla jen ona, vyplázla jazyk. Patricie se při odchodu ptá Betty, jestli už řekla Armandovi, proč Hugo dal výpověď. Betty mu objasnila situaci s modelkami. Ten ji za to pochválil poprosil ji, aby sama vyřídila tu věc s modelkami a sám volal Hugovi, aby se vrátil.

 

Patricie chce svůj šek po Sofii, ale ta jí klidným hlasem oznámí, že musí za Betty které šek předala.

 

Nicolas dorazil k Ecomodě a Betty si jde vyzvednout šekovou knížku. Prochází okolo Patricie a vítězoslavně se na ni usmívá. Děvčata odchází na oběd a Betty jim řekne, že je dožene, musí ještě něco Armandovi doručit. Patricie také odchází na oběd a ponižuje děvčata z Klubu, což rozčílí především Auru Mariu. Nicolas vidí odjíždět Patricii a nevidí nic kolem sebe jen ji.

 

Betty přinesla Armandovi šekovou knížku a ptá se, co s ní bude dělat, ale on ji posílá na oběd s tím, že po obědě jí vše vysvětlí. Maria po jejím odchodu zajímá, kdy hodlá Betty říci pravdu o svém plánu. On mu odpoví, aby starost o Betty nechal na něm. Ale i presto vidí na Mariovi, že je duchem jinde a ptá se po příčině. Dostalo se mu vysvětlení, že Betty není jeho problém, ale je to Patricie.

 

Na obědě kam s nimi šel i Freddy, se probírají drby ohledně Patricie a jejího šeku. Freddy se jí zastane, aby jí šek vydali, protože má ekonomické problémy, ví že i elektřinu už jí odstřihli. Děvčata se tomu smějí a Berta všem řekne, že slyšela jak hovoří s Mariem, který je její přítel, že budou spolu žít. To rozesmutní Auru Mariu. Betty, která dorazila v nejlepším za nimi, potvrdila že i ona slyšela jejich hovor na toto téma.

 

Mezitím v kanceláři Mario vysvětluje stav věci s Patricii a nechce vůbec ani pomyslet na to, žít v jednom bytě s Patricií. Nemyslí to s ní vážně a je s ní jenom proto, aby se ona nezapletla s Danielem.

 

Když se děvčata po obědě loučí na recepci, tak Berta prohlásí, že se touží Patricii pomstít za to, jak ji pomlouvá neustále kvůli jejímu šatníku. Sandra jí svěří, že viděla v jednom butiku prodávat ty samé šaty (červené), co nosí Patricie.

 

Patricie se vrací také z oběda a nezapomene udělat jedovatou poznámku na Auru Mariu. Ta se naštve a před Freddym slibuje, že se jí pomstí. Volá Sandře a prosí ji, aby hned jak doktor Mario bude u sebe v kanceláři ji zavolala.

 

Betty se vrací do kanceláře a Armando ji posadí a přesvědčí ji, aby podepsala šek na 100 milionu a na oplátku jí předává dlužní směnku. Ta se diví, že to jsou jeho peníze, které do firmy investoval tak proč směnku. Armando jí vysvětlí, že to tak musí být podle zákona.

 

V soukromí se Mario ptá, co tím sleduje. Armando mu vysvětlí, že jde o bezpečnost firmy. Musí ji chránit před věřiteli a kdyby došlo k nejhoršímu, aby Betty obstavila Ecomodu a ne aby si ji rozebrali věřitelé.

 

Patricii volá Daniel a chce po ní sex. Ta na něj křičí, že má svého přítele Maria a on se jí hnusí a je jí odporný. Daniel ji důrazně žádá, aby dala v Ecomodě výpověď, když se jí jeden z akcionářů hnusí a nechce ho vidět. Patricie mu řekne, že je jí to jedno a zavěsí.

 

Aura Maria, která čekala, až Patricie položí telefon, tak aby si jí ona všimla vešla do kanceláře za Mariem. Přinutí Maria, aby se s ní alespoň jednou pusou přivítal. Ten, protože, si myslí, že Aura Maria zamkla dveře, se na ni vrhne. V nejlepším do kanceláře vtrhne Patricie a ztropí oběma scénu. Křičí na ně tak, že všechna děvčata z klubu to slyší a vidí. Pak Patricie odejde a Mario Auru Mariu vyhodí z kanceláře a žádá ji, aby odešla i z Ecomody.

 

Patricie vtrhla do kanceláře Armanda a chce po Betty ihned šek, že odchází. Armando se ptá, co se děje a ta mu odpoví ať se na to zeptá toho plemenného býka Maria. Armando si nechá zavolat Maria k sobě.

 

Gutiérrez,  který se od Patricie vše dozvěděl, žádá Auru Mariu, aby za ním přišla do jeho kanceláře. Ta pláče a bojí se výpovědi. Freddy jí slibuje, že se o ni a o jejího syna postará. Přichází Hugo a odvádí si brečící Patricii k sobě do ateliéru.

 

Aura Maria Gutiérrezovi vše vysvětluje a ten jí hrozí výpovědí. Chlípně si Auru Mariu prohlíží a poté jí slíbí, že se pokusí obměkčit Armanda i Maria.

 

Armando na Maria řve za jeho nezodpovědné chování a Mario chce po Armandovi propuštění Aury Marii.

 

Děvčata se sešla na toaletě a chtějí vědět, proč to Aura Maria provedla a nemyslela při tom na svého přítele. Ta jim řekla, že tím přítelem je právě Mario. Betty jí slibuje, že si promluví s Armandem.

 

U Huga si Patricie postěžuje, co se jí stalo a ten ji přesvědčuje, aby neodcházela kvůli příteli ale úplně ho ignorovala. Modelky se pozastavují nad tím, že přítelkyní Maria je Patricie, když ví, že jeho přítelkyně je…… a každá řekne jiné jméno. To Patricii šokuje a řekne Hugovi, že musí odejít ne kvůli Mariovi, ale pro něco jiného a to mu nemůže říci.

 

Gutiérrezovi volá Daniel a chce vědět, zda Patricie už podala výpověď. Ten si nahlas povídá, že to bude asi pro tu scénu s Mariem a Aurou Mariou. Daniela to zajímá a chce vědět podrobnosti.